O Amber Board

Jesteśmy zespołem doświadczonych brokerów jachtowych, licencjonowanych agentów nieruchomości i pośredników ruchomości budujących rynek dóbr luksusowych takich jak: jachty, domy i rezydencje, samochody, dzieła sztuki, zegarki i biżuteria.

Naszym celem jest kojarzenie i obsługa naszych klientów w transakcjach kupna – sprzedaży dóbr wyjątkowo luksusowych.

Na polskim rynku jest wiele produktów luksusowych nowych i z drugiej ręki, ale nie ma takiej jak nasza platformy skupiającej te produkty w jednym miejscu i gwarantującej dotarcie do najbardziej zamożnych klientów.

Jako zespół brokerów i pośredników w obrocie nieruchomościami i ruchomościami dbamy o najwyższy poziom naszych usług przygotowując profesjonalną prezentację oferty sprzedaży i w szybki i bezpośredni sposób kierując ofertę do zainteresowanych.

Portal nasz powstał na zapotrzebowanie firm sprzedających dobra luksusowe oraz ludzi zamożnych, którzy chcą sprzedać lub kupić dobra luksusowe ale nie mają czasu na przeglądanie setek stron internetowych i dawanie ogłoszeń sprzedaży na wielu portalach z rożną jakością produktów, gdzie często giną wśród ogromnej liczby ogłoszeń.

Nasze oferty obracają się w gronie osób, które faktycznie mogą być ich odbiorcami, omijając grupę nie mogącą realnie stać się stroną transakcji – sprzedający staje się kupującym i odwrotnie – kupujący sprzedającym. My dbamy o jakość pośrednictwa transakcji oraz negocjacje cenowe.

Jesteśmy jedynym portalem gdzie nasz klient może wystawić ofertę do sprzedaży częściowo ukrywając lokalizacje, cenę i znaki szczególne oferty, aby być anonimowym i nie rozpoznawalnym po ofercie.

Nasi klienci mogą zlecić nam sprzedaż – kupno: jachtu, nieruchomości, samochodu lub ruchomości  lub wystawić swoją ofertę sprzedaży na naszym portalu oszczędzając czas i pieniądze.

Zapraszamy do współpracy firmy produkujące i sprzedające dobra luksusowe.

Pośredniczymy tylko w przypadku bardzo luksusowych towarów, takich jak:
  – Jachty i łodzie
  – Domy i rezydencje
  – Samochody
  – Dzieła sztuki
  – Zegarki
  – Biżuteria
Jesteśmy również otwarci na niezwykłe towary luksusowe.