Naszyjnik z białego bursztynu Rosaire

Naszyjnik z białego bursztynu Rosaire

68 800 

Cena dotyczy wersji 14k złota.
Cena zawiera podatek VAT (23%).
Wszystkie nasze elementy są wykonywane ręcznie i na zamówienie.
Dostawa może potrwać 3-6 tygodni.

Kategoria:

Opis

Charakterystyczna Rosaire-Link, podkreślona królewską elegancją i naturalną mocą naturalnych litobiałych bursztynowych koralików (ok. 5,0 mm), podzielona na pięć zestawów trzech naprzemiennych Fancy Baltic-Links (5/7 mm) z białym diamentem pavé ( VS / GH). Centralnym elementem jest motyw kompasu, a oszałamiający biały, bursztynowy ząb podkreśla wisiorek z białą diamentową obudową. Każde ogniwo jest przetwarzane i montowane ręcznie, co zapewnia wyjątkową równowagę siły i elegancji. Dostępny w 14-karatowym żółtym, różowym i białym złocie. Na specjalne życzenie dostępne są 18-karatowe złoto, czarne diamenty lub inne kamienie szlachetne.

Bursztyn – znany ze swoich właściwości leczniczych, bursztyn jest znany z tego, że pochłania ból i negatywną energię, pomagając złagodzić stres. Usuwa depresję, stymuluje intelekt, promuje pewność siebie i twórcze wyrażanie siebie.

Biały „Ivory” Bursztyn – Biały bursztyn stanowi około 1-2% światowej podaży, a każda sztuka różni się tonem i półprzezroczystością. Używamy wyłącznie naturalnego / nieprzetworzonego białego bursztynu pozyskiwanego z Morza Bałtyckiego. Każdy koralik / kawałek jest starannie dobierany i dopasowywany, gdy staramy się osiągnąć prezentowany efekt.

Wszystkie nasze elementy są wykonywane ręcznie na miejscu i na zamówienie. Dostawa może potrwać 3-6 tygodni.